Producenci
Opona zimowa 14 175/65R14 82 H Trazano SW608 OPONY ZIMOWE SZYBKA DOSTAWA
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis

Opona zimowa Trazano SW608 175/65R14 82 H
opony nowe, gwarancja 36mc
Cechy produktu:
- sezon: zimowa
- PRODUKCJA 2024
- szerokość/profil/średnica: 175/65R14
- indeks nośności: 82 - 475 kg
- indeks prędkości: H do 210 km/h
Kto produkuje opony Trazano? To założone w 1958 roku przedsiębiorstwo ZC Rubber (Zhongce Rubber Group Co., Ltd.), które dziś jest jednym z największych producentów opon na świecie. Warto dodać, że ZC Rubber wytwarza nie tylko opony Trazano i Goodride, ale też Westlake, Arisun, Chaoyang, Yartu czy Sunwide.
Trazano to marka opon klasy ekonomicznej, należąca do globalnego producenta SD International. Opony produkowane są w nowoczesnych zakładach w Azji, zgodnie z europejskimi normami jakości i bezpieczeństwa. Coraz częściej pojawiają się na polskich i europejskich drogach jako rozsądna alternatywa dla droższych marek.

Dane techniczne
| Kod producenta | 6927116199340 |
| Indeks prędkości | H do 210 km/h |
| Marka | Trazano |
| Indeks nośności | 82 - 475 kg |
| Model | SW608 |
| Opór toczenia | C |
| Klasa | pozostałe marki |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | C |
| Szerokość opony | 175 mm |
| Poziom hałasu zewnętrznego | B |
| Stan | Nowy |
| Profil opony | 65 |
| Hałas zewnętrzny | 71 |
| Liczba opon w ofercie | 1 szt. |
| Średnica | 14" |
| Informacje dodatkowe | przyczepność na śniegu (3PMSF) |
| EAN | 6927116199340 |
| Kod EPREL | 459445 |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.