Producenci
Opona letnia Sunfull SF-688 185/60R15 84 H 2024/2025 super bieżnik wysyłka
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis

Nowa opona letnia 195/60R15 produkcja koniec 2024
Przeznaczenie (opis tech):Opona osobowa
Sezon:Letnia
Rozmiar:185/60R15 84H
Marka:Sunfull
Bieżnik:SF-688
Szerokość:185
Profil:60
Średnica:15
Indeks nośności:84 = 500 kg
Indeks prędkości:H - <210km/h
Kl. efekt. paliwowej:E
Kl. przycz. na mokrej naw.:C
Wart. pom. i kl. zew. hałasu tocz.:70 [dB]

Marka Sunfull to opony cieszące się dużą popularnością na rynkach światowych. Produkowane są przez Shandong Hengfeng Rubber & Plastic Co. Ltd. jednego z największych producentów opon w Chinach. Firma została założona w 1995 roku. Jej fabryki zlokalizowane są w Chinach w prowincji Shandong w miastach Dongying i Linyi, gdzie zatrudnionych jest ponad 10 tysięcy pracowników. Roczny potencjał produkcyjny zakładów to 8 mln opon ciężarowych i 36 mln opon osobowych. Urządzenia produkcyjne wykorzystywane w fabrykach opon Sunfull są importowane z Europy, Stanów Zjednoczonych i Japonii. Firma Hengfeng posiada departament badawczo-rozwojowy, którego wyniki pracy zapewniają produkowanym oponom doskonałą jakość potwierdzoną certyfikatami ISO9001, TS16949, DOT, ECE, GCC, INMETRO, CCC, BIS, SNI, SONCAP.
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Profil opony | 60 |
| Liczba opon w ofercie | 1 szt. |
| Średnica | 15" |
| EAN | 6953913127279 |
| Indeks prędkości | H do 210 km/h |
| Kod producenta | 6953913127279 |
| Indeks nośności | 84 - 500 kg |
| Marka | Sunfull |
| Opór toczenia | D |
| Model | SF-688 |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | C |
| Klasa | pozostałe marki |
| Poziom hałasu zewnętrznego | B |
| Szerokość opony | 185 mm |
| Hałas zewnętrzny | 70 |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.