Producenci
Opona letnia 195/65R15 91V Trazano ZuperEco Z-107 NOWE gwarancja 3lata 1szt
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis

Opona letnia 195/65R15 91V Trazano ZuperEco Z-107 NOWE gwarancja 3lata 1szt
Opony Trazano mają bardzo dobre opinie wśród klientów 4.9 / 5. Wyróżnia je niska cena i bardzo dobra jakość porównywalna do marek premium. Stacjonarnie są to najczęściej sprzedawane opony w naszym sklepie. Serdecznie je Państwu polecamy.
- Data produkcji: koniec roku 2025 - produkowane na sezon 2026
- Indeks: 195/65R15 LOTZ 91V Z-107
- Indeks nośności: 91
- Indeks prędkości: V - 240 km/h
- Kl. efekt. paliwowej: C
- Kl. przycz. na mokrej naw.: B
- Kl. zew. hałasu tocz.: B
- Klasa opony: budżet
- Kod EAN: 6938112623265
- Kod producenta: 6938112623265
- Model bieżnika: ZuperEco Z-107
- Nazwa produktu: TRAZANO 195/65R15 91V ZuperEco Z-107 letnia
- Producent: TRAZANO
- Przeznaczenie: samochody osobowe/SUV/crossover
- Sezon: letnia
- Średnica: 15"
- Szerokość: 195
- Profil: 65
- Wart. pom. i kl. zew. hałasu tocz. [dB]: 71

ZuperEco Z-107, TRAZANO, Letnia, Opona osobowa, 6938112623265, etykiety: kl. efekt. paliwowej - C; kl. przycz. na mokrej naw. - B; wart. pom. i kl. zew. hałasu tocz. - 71 dB (B) przyczepność na śniegu

Dane techniczne
| Klasa | pozostałe marki |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | B |
| Szerokość opony | 195 mm |
| Poziom hałasu zewnętrznego | B |
| Stan | Nowy |
| Profil opony | 65 |
| Hałas zewnętrzny | 71 |
| Liczba opon w ofercie | 1 szt. |
| Średnica | 15" |
| EAN | 6938112623265 |
| Kod EPREL | 455842 |
| Kod producenta | 6938112623265 |
| Indeks prędkości | V do 240 km/h |
| Marka | Trazano |
| Indeks nośności | 91 - 615 kg |
| Model | ZuperEco Z-107 |
| Opór toczenia | C |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.