Producenci
Opona letnia 185/65R15 88 H Trazano ZuperEco Z-107 opony letnie NOWE
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis

TRAZANO ZuperEco Z-107 185/65R15 88H
G139LE
- Data produkcji: koniec 2024
- Indeks: 185/65R15 LOTZ 88H Z-107
- Indeks nośności: 88
- Indeks prędkości: H - 210 km/h
- Kl. efekt. paliwowej: D
- Kl. przycz. na mokrej naw.: B
- Kl. zew. hałasu tocz.: B
- Klasa opony: budżet
- Kod EAN: 6938112623258
- Kod producenta: 6938112623258
- Model bieżnika: ZuperEco Z-107
- Nazwa produktu: TRAZANO 185/65R15 88H ZuperEco Z-107 letnie
- Producent: TRAZANO
- Profil: 65
- Przeznaczenie: samochody osobowe/SUV/crossover
- Przyczepność na lodzie: Nie
- Przyczepność na śniegu: Nie
- Sezon: letnia
- Średnica: 15"
- Szerokość: 185
- Wart. pom. i kl. zew. hałasu tocz. [dB]: 70
ZuperEco Z-107, TRAZANO, Letnia, Opona osobowa, 6938112623258, etykiety: kl. efekt. paliwowej - D; kl. przycz. na mokrej naw. - B; wart. pom. i kl. zew. hałasu tocz. - 70 dB (B) przyczepność na śniegu

Niestety, w wyjątkowych przypadkach, może zdarzyć się, że opony, które wyślemy będą miały inną datę produkcji niż podana. Sytuacja może dotyczyć zarówno opon z DOT-em wcześniejszym jak i późniejszym. Warto pamiętać także o fakcie, że w przypadku wielu rozmiarów i producentów plany produkcyjne fabryk uniemożliwiają zakup opony z bieżącego roku.
Źle dobrane opony mogą negatywnie wpłynąć na poziom Twojego bezpieczeństwa.
Zamieszczone zdjęcia pełnią funkcję poglądową. W zależności od szerokości opon, mogą występować niewielkie różnice w wyglądzie bieżnika (w obrębie jednego modelu) na przykład w ilości rowków obwodowych lub rozmieszczeniu bloków bieżnika, co nie stanowi wady produktu.
Jeżeli otrzymane przez Ciebie opony nie spełniają Twoich oczekiwań masz możliwość zwrotu lub wymiany nieużywanego (niemontowanego) ogumienia.
Dane techniczne
| Średnica | 15" |
| Liczba opon w ofercie | 1 szt. |
| Kod EPREL | 455728 |
| EAN | 6938112623258 |
| Indeks prędkości | H do 210 km/h |
| Kod producenta | 6938112623258 |
| Indeks nośności | 88 - 560 kg |
| Marka | Trazano |
| Opór toczenia | D |
| Model | ZuperEco Z-107 |
| Klasa | pozostałe marki |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | B |
| Szerokość opony | 185 mm |
| Poziom hałasu zewnętrznego | B |
| Profil opony | 65 |
| Hałas zewnętrzny | 70 |
| Stan | Nowy |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.