Producenci
Opona letnia 175/65R14 82H Trazano ZuperEco Z-107 NOWE gwarancja 3lata 1szt
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis

Opona letnia 175/65R14 82H Trazano ZuperEco Z-107 NOWE gwarancja 3lata 1szt
G139L4
Opony Trazano mają bardzo dobre opinie wśród klientów 4.9 / 5. Wyróżnia je niska cena i bardzo dobra jakość porównywalna do marek premium. Stacjonarnie są to najczęściej sprzedawane opony w naszym sklepie. Serdecznie je Państwu polecamy.
- Data produkcji: koniec 2024 produkowane na sezon 2025
- Indeks: 175/65R14 LOTZ 82H Z-107
- Indeks nośności: 82
- Indeks prędkości: H - 210 km/h
- Kl. efekt. paliwowej: D
- Kl. przycz. na mokrej naw.: B
- Kl. zew. hałasu tocz.: B
- Klasa opony: budżet
- Kod EAN: 6938112623128
- Kod producenta: 6938112623128
- Model bieżnika: ZuperEco Z-107
- Nazwa produktu: TRAZANO 175/65R14 82H ZuperEco Z-107 letnie
- Producent: TRAZANO
- Profil: 65
- Przeznaczenie: samochody osobowe/SUV/crossover
- Przyczepność na lodzie: Nie
- Przyczepność na śniegu: Nie
- Sezon: letnia
- Średnica: 14"
- Szerokość: 175
- Wart. pom. i kl. zew. hałasu tocz. [dB]: 70

ZuperEco Z-107, TRAZANO, Letnia, Opona osobowa, 6938112623128, etykiety: kl. efekt. paliwowej - D; kl. przycz. na mokrej naw. - B; wart. pom. i kl. zew. hałasu tocz. - 70 dB (B) przyczepność na śniegu
Dane techniczne
| Marka | Trazano |
| Indeks nośności | 82 - 475 kg |
| Model | ZuperEco Z-107 |
| Opór toczenia | D |
| Klasa | pozostałe marki |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | B |
| Szerokość opony | 175 mm |
| Poziom hałasu zewnętrznego | B |
| Stan | Nowy |
| Profil opony | 65 |
| Hałas zewnętrzny | 70 |
| Liczba opon w ofercie | 1 szt. |
| Średnica | 14" |
| EAN | 6938112623128 |
| Kod EPREL | 455701 |
| Kod producenta | 6938112623128 |
| Indeks prędkości | H do 210 km/h |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.