Balsam do czyszczenia skóry 3w1 250ml Moje Auto

23,00 zł
Brutto
Głęboko czyści, wnikając w głąb skóry
19-582

Ilość :  

Głęboko czyści, wnikając w głąb skóry

Zaawansowana formuła opracowana, by czyścić i pielęgnować skórę, zapobiec jej wysuszaniu, blaknięciu i pękaniu. Zawiera wysoko skoncentrowaną emulsję z olejkiem z awokado, która pielęgnuje skórę i pogłębia jej naturalny kolor. Preparat tworzy barierę ochronną przed szkodliwymi promieniowaniami UV i utlenianiem. Wnika głęboko w powłokę skóry.

Nie stosować do wyrobów z zamszu, ultramikrowłókien (Alcantary) oraz nubuku.

Preparat nakładać tylko na impregnowaną skórę. Jeśli powierzchnia jest mocno zabrudzona, przed nałożeniem preparatu oczyścić ją za pomocą wilgotnej szmatki. Należy sprawdzić w miejscu niewidocznym, czy po nałożeniu preparatu nie dochodzi do zmian koloru. Jeśli tak – zaniechać stosowania.

Chronić przed dziećmi!

Sposób użycia

1. Wstrząśnij preparat

2. Oczyść powierzchnię

3. Wetrzyj preparat w skórę

4. Odczekaj 1-2 minuty

5. Wypoleruj powierzchnię

Porada!

W konserwacji skórzanej tapicerki niezwykle ważna jest jakość stosowanych preparatów. Sięgając po Moje Auto Preparat do konserwacji tapicerki skórzanej, możesz dodatkowo zabezpieczyć siedzenia przed zabrudzeniami. To produkt, który skutecznie zapobiega naturalnej korozji biologicznej i przywraca pierwotny wygląd. Delikatny, ale zarazem skuteczny preparat do regularnego stosowania.

19-582

Szczegółowe dane produktu:

Brak recenzji użytkowników.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij