Uszczelniacz chłodnicy 400ml Moje Auto

16,00 zł
Brutto
19-082

Ilość :  

Uszczelniacz chłodnicy 400ml Moje Auto.

Opis produktu:

Uszczelniacz chłodnicy Moje Auto to środek najnowszej generacji do uszczelniania wycieków z układów chłodzenia, przeznaczony do wszystkich rodzajów chłodnic metalowych oraz aluminiowych. Uszczelniacz eliminuje pęknięcia do 0,9mm. Jest bezpieczny dla elementów układu chłodzenia, jak też dla użytkownika podczas jego stosowania. Umożliwia szybkie i skuteczne uszczelnienie bez demontażu. Z chłodnicy Twojego samochodu wycieka płyn chłodzący? Potrzebujesz szybko i skutecznie uszczelnić chłodnicę? Szukasz produktu bezpiecznego dla wszystkich rodzajów chłodnic? Błyskawiczne uszczelnienie chłodnicy. W przypadku wycieków z chłodnicy trzeba reagować natychmiast. W przeciwnym razie może dojść do przegrzania się silnika. Koszty takiej naprawy są naprawdę wysokie, a jazda samochodem znacznie mniej bezpieczna i komfortowa. Do uszczelniania chłodnicy służą dedykowane do tego celu preparaty. Wystarcza do układów chłodzenia o pojemności do 20 litrów.

Cechy i specyfikacja produktu:

  • Błyskawicznie uszczelnia wszystkie wycieki z chłodnicy

  • Bezpieczny dla wszystkich typów chłodnic

  • Łatwy sposób użycia.

  • Pojemność: 400ml.

Instrukcja użycia:

  1. Moje Auto Uszczelniacz chłodnicy należy stosować na ciepłym płynie. Dlatego też, zanim go zastosujesz, uruchom silnik i poczekaj, aż płyn się rozgrzeje. Wystarczy pozostawić włączony silnik na biegu jałowym przez kilka minut.

  2. Preparat Moje Auto Uszczelniacz chłodnicy działa drażniąco na skórę. Należy więc zachować ostrożność i założyć rękawice ochronne przed używaniem produktu. Zabezpiecz również ubranie i wykonuj czynności z należytą ostrożnością.

  3. Przed użyciem Moje Auto Uszczelniacz chłodnicy należy dokładnie wymieszać. W tym celu wstrząśnij dobrze butelką, aby preparat odpowiednio się zmieszał. Tak przygotowany produkt jest już gotowy do użycia.

  4. Wlej gotowy uszczelniacz do chłodnicy, pamiętając, by silnik pozostawał włączony. Pozostaw go tak jeszcze przez kilka minut, aby materiał uszczelniający mógł swobodnie wymieszać się z płynem chłodzącym. Produkt stwardnieje i skutecznie uszczelni wszelkie wycieki. Moje Auto Uszczelniacz chłodnicy wystarcza do układów chłodzenia o pojemności do 20 litrów.

  5. Jeśli nie stosowałeś rękawic ochronnych, należy natychmiast umyć ręce po wykonaniu wszystkich czynności.

19-082

Szczegółowe dane produktu:

Brak recenzji użytkowników.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij