Zestaw do mycia karoserii szampon + wosk na mokro Moje Auto

29,99 zł
Brutto
ZESTAWAP3

Ilość :  

Zestaw zawiera: Wosk nabłyszczający do stosowania na mokro Moje Auto. Najnowsza formuła wosku nabłyszczającego stosowana na mokry lakier.

Może być stosowany do wszystkich rodzajów lakieru. Szybki i skuteczny w działaniu, gwarantuje utrzymanie lakieru w doskonałym stanie.

Preparat: przyspiesza wysychanie samochodu po myciu, doskonale nabłyszcza lakier przywracając naturalny połysk, chroni przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Użycie: umyć samochód i spłukać auto, na jeszcze mokry lakier rozpylić wosk, wytrzeć do sucha, może być również używany do nabłyszczania czystej i suchej karoserii, nie nanosić na szyby. Szampon samochodowy Moje Auto Szampon samochodowy efektywne zmywający wszelkie zabrudzenia z karoserii samochodu. Regularne mycie pozwala na zachowanie pierwotnego wyglądu lakieru samochodu. Usuwa uporczywe zabrudzenia, koncentrat wystarcza do 30 myć, posiada przyjemny zapach pomarańczy.

Użycie: wstrząsnąć butelką, opłukać samochód wodą, 30 ml szamponu wymieszać z 10 l ciepłej wody, umyć samochód miękką gąbką, spłukać czysta wodą, wytrzeć do sucha używając ściereczki z irchy.

ZESTAWAP3

Szczegółowe dane produktu:

Brak recenzji użytkowników.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij