Producenci
Opona letnia 225/50R17 98 W XL Trazano ZuperEco Z-107 RANT GWARANCJA XL
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis

TRAZANO ZuperEco Z-107 225/50R17 98W XL
G139KR
- Rant ochronny: TAK
- Data produkcji: KONIEC 2025 NA SEZON 2026
- Indeks: 225/50R17 LOTZ 98W Z-107
- Indeks nośności: 98
- Indeks prędkości: W - 270 km/h
- Kl. efekt. paliwowej: C
- Kl. przycz. na mokrej naw.: B
- Kl. zew. hałasu tocz.: B
- Klasa opony: budżet
- Kod EAN: 6938112623463
- Kod producenta: 6938112623463
- Model bieżnika: ZuperEco Z-107
- Nazwa produktu: TRAZANO 225/50R17 98W ZuperEco Z-107 XL letnie
- Nośność opony: XL - podwyższony indeks nośności
- Producent: TRAZANO
- Profil: 50
- Przeznaczenie: samochody osobowe/SUV/crossover
- Przyczepność na lodzie: Nie
- Przyczepność na śniegu: Nie
- Sezon: letnia
- Średnica: 17"
- Szerokość: 225
- Wart. pom. i kl. zew. hałasu tocz. [dB]: 72
ZuperEco Z-107, TRAZANO, Letnia, Opona osobowa, XL, 6938112623463, etykiety: kl. efekt. paliwowej - C; kl. przycz. na mokrej naw. - B; wart. pom. i kl. zew. hałasu tocz. - 72 dB (B) przyczepność na śn
Dane techniczne
| Klasa | pozostałe marki |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | B |
| Szerokość opony | 225 mm |
| Poziom hałasu zewnętrznego | B |
| Stan | Nowy |
| Profil opony | 50 |
| Hałas zewnętrzny | 72 |
| Liczba opon w ofercie | 1 szt. |
| Średnica | 17" |
| EAN | 6938112623463 |
| Kod EPREL | 459847 |
| Kod producenta | 6938112623463 |
| Indeks prędkości | W do 270 km/h |
| Marka | Trazano |
| Indeks nośności | 98 - 750 kg |
| Model | ZuperEco Z-107 |
| Opór toczenia | C |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.