Olej silnikowy Platinum Classic Mineral 15W40 4,5L Orlen Oil

90,00 zł
81,00 zł 90,00 zł
Brutto
Zamów do godziny 13 a produkt otrzymasz następnego dnia!
5901001772796

Ilość :  

Olej silnikowy Platinum Classic Mineral 15W40 4,5L Orlen Oil.

Opis produktu:

Wysokiej jakości, mineralny, wielosezonowy olej silnikowy

Olej opracowany z myślą o silnikach benzynowych i lekkich diesla eksploatowanych w codziennych warunkach jazdy. Technologia oleju gwarantuje nie tylko optymalną ochronę silnika w każdych warunkach eksploatacji, ale zapewnia także doskonałe parametry oleju, redukuje ryzyko nadmiernego zużycia zaworów przy jednoczesnej, wysokiej kontroli osadów. Olej gwarantuje bezawaryjną pracę silnika w każdych warunkach eksploatacji, skuteczną czystość elementów silnika, skuteczne uszczelnienie układu tłok-pierścienie tłokowe-tuleja cylindra, ochronę przed korozją. PLATINUM CLASSIC MINERAL 15W-40 zalecany jest do użycia zarówno w samochodach osobowych z silnikami benzynowymi i diesla jak również w lekkich samochodach dostawczych i furgonetkach. Stworzony z myślą o każdym kierowcy, dlatego doskonale sprawdza się w pojazdach poruszających się w ruchu miejskim jak również na trasach szybkiego ruchu. Przeznaczony do smarowania silników pracujących w normalnych warunkach eksploatacji zarówno w okresie letnim jak i zimowym.

Nie ma zastrzeżeń, by olej stosować do silników starszych typów, gdzie producent zaleca używanie olejów klas niższych. Potwierdzeniem wysokiej jakości oleju jest nie tylko ulepszona technologia, ale także spełnienie wymagań Mercedes-Benz 229.1.

Cechy i specyfikacja produktu:

  • bezawaryjna praca silnika w każdych warunkach eksploatacji.

  • skuteczną czystość elementów silnika.

  • skuteczne uszczelnienie układu tłok -pierścienie tłoka - tuleja cylindra.

  • Pojemność: 4L.

Instrukcja użycia:

  1. PLATINUM CLASSIC MINERAL 15W-40 zalecany jest do użycia zarówno w samochodach osobowych z silnikami benzynowymi i Diesla, jak również w lekkich samochodach dostawczych i furgonetkach.

5901001772796

Szczegółowe dane produktu:

Brak recenzji użytkowników.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij