Krwawe koło Deironizer 750ml Detailer Moje Auto

28,99 zł
Brutto
Zamów do godziny 13 a produkt otrzymasz następnego dnia!
19-620

Ilość :  

Preparat Krwawe Koło De-Ironizer to produkt do precyzyjnego czyszczenia felg samochodowych.

Opis produktu:

Środek pochodzący z najnowszej linii produktów profesjonalnych marki Moje Auto Detailer, która charakteryzuje się najwyższą jakością i prostotą w użytkowaniu. Niezbędny w garażu profesjonalisty i pasjonata motoryzacji. Krwawiąca felga - pozbądź się brudu ze spektakularnym efektem! Krwawe Koło De-Ironizer jest niezwykle wydajnym płynem, który pozwala na profesjonalne czyszczenie felg z efektem krwawienia. Reakcja występuje na metalicznych zanieczyszczeniach i zmienia swój kolor na purpurowy. Skład chemiczny płynu sprawia, że natychmiast wchodzi on w reakcję z zanieczyszczeniami. Bezwzględna broń do walki z trudnymi zabrudzeniami!

Cechy i specyfikacja produktu:

  • Łatwy w użyciu.

  • Usuwa uciążliwe zabrudzenia eksploatacyjne z każdego rodzaju felg stalowych, aluminiowych, chromowanych i lakierowanych.

  • Bezpieczne dla każdego rodzaju felg

  • Pojemność: 750 ml

Instrukcja użycia:

  1. Preparat Moje Auto Detailer Krwawe Koło Deironizer stosujemy tylko i wyłącznie na chłodnej powierzchni. Dlatego też, zanim naniesiesz środek na felgę, upewnij się, że jest ona odpowiednio chłodna.

  2. Odblokuj atomizer produktu i nanieś go równomiernie na felgę. Spryskaj obficie i równomiernie zabrudzoną powierzchnię. Za pomocą delikatnego pędzelka możesz rozprowadzić preparat w trudno dostępne miejsca.

  3. Po dokładnym spryskaniu felgi preparatem Moje Auto Detailer Krwawe Koło Deironizer należy odczekać około 90 sekund. W tym czasie preparat zmieni swój kolor na krwistą czerwień. Pamiętaj, by nie dopuścić do wyschnięcia czyszczonej powierzchni!

  4. Na koniec należy obficie spłukać felgę czystą wodą pod wysokim ciśnieniem. Upewnij się, że wszystkie pozostałości preparatu zostały dokładnie wypłukane z zakamarków.

19-620

Szczegółowe dane produktu:

Brak recenzji użytkowników.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij