Dressing do opon 500ml Detailer Moje Auto

29,99 zł
Brutto
Zamów do godziny 13 a produkt otrzymasz następnego dnia!
19-622

Ilość :  

Dressing do opon jest produktem stworzonym z myślą o konserwacji i nabłyszczaniu opon. Pochodzi z linii profesjonalnych produktów marki Moje Auto Detailer.

Opis produktu:

Cechą preparatów tej marki jest najwyższa jakość, szybkie działanie i prostota użytkowania. To produkty idealne dla profesjonalistów i prawdziwych pasjonatów motoryzacji, którzy szukają najlepszych środków do pielęgnacji i konserwacji pojazdów. Innowacyjna receptura. Dzięki specjalnie stworzonej recepturze Dressing szybko wchłania się w powierzchnię opony. W konsekwencji uzyskujemy efekt mokrej opony, czyli kolor opon oddaje swoją głębię i staje się żywszy, a opony wyglądają, jakby były permanentnie mokre. Pielęgnacja i konserwacja. Z najistotniejszych zalet produktu jest bez wątpienia odporność pokrytych nim opon na promieniowanie UV. Promienie UV wpływają negatywnie na gumę i przyspieszają starzenie się opon. Stają się szorstkie, porowate i szybciej się ścierają. Przyspieszonego procesu degeneracji gumy sprawia, ze opony bardzo szybko tracą swoje właściwości. Dressing do opon przywraca elastyczność gumy, zapobiegając jej pękaniu. Piękne i lśniące opony na dłużej. Właściwości hydrofobowe odpowiedzialne za efekt mokrej opony spowalniają również proces osadzania się brudu. Dzięki temu opony pozostają czyste i błyszczące na długi czas. Dressing do opon ma również inne zastosowanie. W razie potrzeby można go stosować do innych elementów gumowych i plastikowych.

Cechy i specyfikacja produktu:

  • Długo utrzymujący się efekt mokrej opony.

  • Zapobiega pękaniu opon i rozwarstwianiu się gumy.

  • Możliwość stosowania do elementów gumowych oraz plastików.

  • Pojemność: 500 ml

Instrukcja użycia:

  1. Umyj opony.

  2. Osusz oponę.

  3. Spryskaj opony preparatem.

  4. Rozetrzyj produkt na powierzchni.

  5. Po zakończonej pracy zamknij pojemnik, przełączając atomizer na funkcję „off”, a następnie odstaw preparat w bezpieczne miejsce.

19-622

Szczegółowe dane produktu:

Brak recenzji użytkowników.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij