Mieszanka do spawania na zimno 4 minuty 56g MA Professional

17,00 zł
Brutto
Zamów do godziny 13 a produkt otrzymasz następnego dnia!
20-A40

Ilość :  

Mieszanka MA Professional to szybko utwardzająca się masa epoxydowo-stalowa przeznaczona do naprawy uszkodzonych/pękniętych przedmiotów wykonanych z różnych stopów metali, drewna, wyrobów ceramicznych, wyrobów z tworzywa sztucznego i wielu innych materiałów.

Opis produktu:

Skutecznie reperuje pęknięte bloki silnikowe, chłodnice, obudowy podzespołów mechanicznych oraz szereg innych elementów. Produkt tworzy bardzo twarde spoiwo odporne na działanie temperatur do 150oC. oraz jest odporny na działanie olejów samochodowych, przekładniowych i hydraulicznych, benzyny, wody oraz wielu innych substancji. Wstępne utwardzenie po upływie od 4 do 10 minut w zależności od temperatury otoczenia. Po jednej godzinie produkt jest utwardzony w 80%. Pełne utwardzenie po 24 godzinach.

Cechy i specyfikacja produktu:

  • Bardzo twarda po zastygnięciu.

  • Szybko zastyga.

  • Można obrabiać mechanicznie.

  • Trwale łączy wiele metali oraz ich stopów: aluminium, mosiądz, miedź, żelazo, stal, stal nierdzewną, żeliwo.

Sposób użycia:

  1. Wycisnąć jednakową ilość masy z każdej tubki i dokładnie wymieszać aż do uzyskania jednolitego szarego koloru.

  2. Natychmiast nałożyć gotową masę na naprawianą powierzchnię. Uwaga: podczas procesu zastygania gwałtownie wzrasta temperatura kleju.

  3. W przypadku konieczności spojenia dwóch elementów ścisnąć obie powierzchnie przez ok. 10 minut. Jeśli temperatura otoczenia wynosi mniej niż 5oC proces zastygania trwa dłużej.

  4. Usunąć nadmiar kleju za pomocą ręcznika lub ścierki zanurzonej w rozcieńczalniku.

  5. Po zastygnięciu spoiwo może być poddane wszelkiego rodzaju procesom obrabiania mechanicznego i ręcznego jak np. piłowanie, wiercenie, gwintowanie itd.

20-A40

Szczegółowe dane produktu:

Brak recenzji użytkowników.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij